עיצוב פנים הוא למעשה חלק מעבודת האדריכלות השלמה. האלמנט המכריע ביותר בעניין עיצוב פנים הוא המבנה עצמו. גודל חלליו, החלונות שלו וכד'. כך שלא ניתן באמת להפריד בין תכנון הבית לעיצוב הפנים שלו. יחד עם זאת מקובל להתייחס בעיצוב פנים לכל מה שאינו בניה קשיחה של הבית  כמו ארונות, קרניזים דקורטיביים, טפטים, סידור ופריסת קרמיקות בחדרי רחצה או במטבח וכד'. ניתן אף להמשיך לתכנון מפורט ובחירה של רהיטים, ברזים, כיורים ואסלות, וילונות וכד'. כל האלמנטים הללו ובחירתם היא חגיגה שלמה שאף כי לעתים יכולה לאיים על חלק מהלקוחות  או להלחיץ אותם היא למעשה מהנה מאוד ואף מגלה וחושפת להם את כוחם , טעמם ואהבותיהם.

התכניות שאני מכין בכל סוגי הפרוייקטים נותנות מענה לכל מה שצריך. מיקום וגודל ארונות, מיקום כיורים ואסלות וכד'.  במידה ורוצים להיכנס לתכנון מפורט יותר של הארונות עצמם או פריסות הקרמיקה או הריצוף באופן מפורט על פי אריחים ספציפיים בהחלט ניתן לעשות זאת. ניתן גם ללכת יחדיו לבחור אריחים, כלים סניטריים ( כיורים וברזים ..)

במידה והפרוייקט כולו הוא עיצוב פנים, ההתייחסות אליו תהיה כמו אל פרוייקט שיפוץ והפוקוס שלו יהיה באלמנטים של עיצוב פנים. יתכן וגם חלק מהחלוקה הפנימית של הבית תשתנה . הכל עלפי המקרה הספציפי.

גם כאן כמו בכל הפרויקטים, ניתן לשכור את שרותי גם לניהול ופיקוח על הביצוע כפי שמוסבר כאן