לפני שעוברים למילותיהם של לקוחותיי,
אני רוצה לומר שזו הייתה זכות עבורי לעבוד עם כל אחד ואחד מהם!

תודה לכם!

אז.. אנחנו גרים בבית שאנחנו מאוד אוהבים!!

בתהליך ארוך (בגלל הקצב שלנו..) אמיר תכנן וליווה אותנו לאורך כל הפרוייקט. רצינו בית פשוט עם קשר חזק לחוץ מבחינת נוף, זרימת אוויר ואור טבעי, ואמיר הבין אותנו טוב מאוד, ותכנן לנו בית מאוד קשור לחוץ ומאוד נעים וביתי בפנים..

במספר פעמים לאורך תהליך הבנייה עצמו, ובקבלת האישורים שאחרי, היינו צריכים את העזרה של אמיר, ובכל פעם הוא היה מאוד זמין ואדיב עבורנו, והרגשנו שחשוב לו לעזור לנו לסיים את הפרויקט על הצד הטוב ביותר. תודה!

מש' אשרי מושב שקף

הגענו אל אמיר בעקבות חברים שאהבנו מאוד את הבית שהוא תכנן להם.

נפגשנו עם אמיר בבית המיועד לשיפוץ, בית בן 70 שנה עם הרבה קירות, ללא מרחב משפחתי, הרבה חללים לא מנוצלים ובמצב לא טוב בכלל, אמיר התבונן בבית בשקט המיוחד שלו והתבונן בשטח שמסביבו והתחיל ל"חלום" את הבית. אהבנו את הגישה שאיתה הוא בא, שילוב של אומץ, יצירתיות, דמיון יחד עם אחריות מקצועית ותחושת ביטחון. ידענו מייד שנרצה שהוא יתכנן עבורנו את הבית. היה לו חשוב להבין את הצרכים והרצונות שלנו בשיפוץ תוך שילוב של ראיית הפוטנציאל של הבית והמרחבים סביבו הרבה יותר משאנחנו היינו מסוגלים לראות.

בעקבות תהליך התכנון שהיה בו הרבה יצירתיות מחד וסבלנות לכל הגחמות והרצונות הקטנים והגדולים, בחרנו להמשיך לעבוד עם אמיר כמנהל הפרויקט ולאורך כל רגע בשיפוץ שמחנו על ההחלטה הזו. השילוב של עבודת התכנון האדריכלית וליווי הפרויקט היה בשבילנו מושלם. אמיר היה שם כל הזמן עבורנו בהתמסרות שעבורנו לא הייתה מובנת מאליו בכלל ותמיד זמין עבורנו ונותן את התחושה שיש כאן שותפות אמיתית שלו איתנו הרבה מעבר "לעבודה" וכתובת ליעוץ עד הפרטים הקטנים ביותר.

יש באמיר שילוב של אורך רוח, סבלנות, והקשבה לצד אסרטיביות וידיעה כיצד הוא רואה את הדברים, כך מולנו וכך מול הקבלן ובעלי המקצוע השונים. השילוב הזה נתן לנו את התחושה לכל אורך התהליך שיש לנו על מי לסמוך.

בזכות אמיר והטעם המשובח שלו הבית יצא יפה מאוד, מואר, פתוח, נוח, בצבעים יפים ומשמחים. ובאמת קשה להאמין איך הוא היה נראה קודם.

אנחנו מלאי הכרת תודה והערכה על התקופה הנפלאה שעברנו יחד.

לירון ואלישיב, כפר פינס

אמיר הוא בעל מקצוע נדיר, משכמו ומעלה, בין המעולים שפגשנו בכל תחום שהוא, ואנחנו ממליצים עליו בחום ובלב שלם.

לאמיר הגענו דרך המלצה של חבר שהכיר אותו מתקופת הלימודים, ולאחר שנפגשנו , היה ברור לנו שמצאנו את האיש שילווה אותנו בפרויקט בניית ביתינו. אמיר לווה אותנו החל מהשלבים המוקדמים ביותר של התיכנון , ועד השלמת הפרויקט והמעבר שלנו לביתינו החדש והיפה. במסירות, איכפתיות  וסבלנות אין קץ , הגיע להמון פגישות בביתינו בהן עבדנו בשיתוף על הסקיצות, דרך שלבי התכנון הראשוניים והמתקדמים ועד להשלמת תוכניות העבודה.

אמיר יצירתי מאוד, מקצועי ובעל ניסיון רב, התעקש על מה שנכון מבחינה אדריכלית , אבל גם יצר שיח הרמוני וחופשי של  הפריה הדדית . הוא מקפיד על הפרטים ולא מוותר עד שמשוכנע שהתכנון מושלם ועונה על הצרכים. אמיר יצר בבית ובחצר פינות חמד ושלל חללים אינטימיים. הוא התווה פרופורציות נכונות למבנה והותיר את חותמו גם על עיצוב הפנים. הכל על פי מידותינו וצרכינו.

תמיד זמין , ניהל את כל התהליכים הבירוקרטיים לקבלת היתר הבניה וכל התחנות בדרך ועד טופס 4.

אמיר ניהל גם את תהליך הבנייה בצורה מצויינת. ניהל את מכרז הקבלנים ,את כתב הכמויות והמשיך בפיקוח על הבניה.כל התהליך עבר בנעימים ובנחת.

נהנינו מאוד מן הדרך ואנו שלמים ושבעי רצון מן התוצאה הסופית. אנחנו גרים בבית כבר מספר חודשים מאוד מרוצים מהתוצאה. אנחנו מרגישים ברי מזל שפגשנו את אמיר ושזכינו לגור בבית שהוא תיכנן

אפרת ורונן – ק.משמרות.

אמיר היה אדריכל מיוחד מכל בחינה. הגענו אליו דרך הכרות עם השירה שלו. כבר הסקיצה הראשונה שניתנה לנו תוך ימים ספורים היתה מקסימה, והתאהבנו בה. אמיר הרגיש לא בנוח ובקש לתת לנו עוד כמה סקיצות אבל אנחנו חזרנו לראשונה. כל תהליך העבודה מולו גם כאדריכל וגם כפקח בנייה היה מצוין. הוא היה אדיב תמיד, גם אסרטיבי עם ראש גדול, ותמיד הכל התנהל ברוח טובה ובדיאלוג פורה. הוא לקח אחריות על כל דבר, גדול וקטן והעבודה איתו היתה תענוג

מישאל ובת-שבע, בנימינה

פנינו לאמיר עם פרויקט מאתגר, לתכנן לנו תוספת ושיפוץ לביתנו. מאחר ומדובר היה בתוספת למבנה קיים היו לא מעט אילוצים.

כבר בפגישה הראשונה הרגשנו שהגענו לאיש הנכון, אמיר היה קשוב אלינו מאוד, בשלב הסקיצות הוא הציג לנו את חזית הבית בעיפרון ומיד עלה לנו חיוך על הפנים….

ממש הרגשנו שהוא הצליח להביא לידי ביטוי את מה שחלמנו.

יצאנו לדרך עם תכנויות סגורות בצורה ממש מקצועית וטובה והכי חשוב שבכל מהלך הבניה אמיר היה זמין לנו ונתן מענה לכל ההתלבטויות שעלו.

אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה וממליצים לצאת למסע הזה עם אמיר, היכולת להבין את הלקוח, הגישה בגובה העיניים , הענווה והכי חשוב המקצועיות, הם יכולות שלא קיימים אצל כל אדריכל.

ממליצים בחום!!!!

שירה ואביחי דדון, בר יוחאי

פגשנו את אמיר אחרי שנפרדנו מאדריכלית קודמת, והצבנו בפניו משימה מורכבת ומאתגרת: תכנון שיפוץ והרחבה של בית כפרי ישן, תוך כדי שמירה קנאית על רוח הבית המקורי.

ביקשנו שזה יהיה בית קטן, אבל גדול. צנוע אבל מאוורר. פשוט אבל מאוד מיוחד ומעוצב. כל זה בתוספת עקשנות דעתנית בלתי מתפשרת שלנו, לחץ זמנים בלתי אפשרי ותקציב הממ… מאתגר (בלשון המעטה).

משימה לא פשוטה ב-כ-ל-ל, אבל אמיר לקח אותנו בסבלנות עצומה צעד צעד אל בית החלומות שלנו. הוא הפך להיות אח לחזון, אימץ את החלום שלנו, והצליח להבין בדיוק מה חשוב לנו ומה אנחנו אוהבים.

התוצאה הסופית מדהימה לא רק בתכנון ובעיצוב, אלא גם ובעיקר ברוח ובאנרגיות הטובות. המרחב בבית מאוורר ומחבק, ופשוט מדהים לחיות בו. התחושה היא שהוא תפור עלינו בול, הן בצרכים ובדרישות הפונקציונליות והן בחיבוק האנרגטי. זה הבית שלנו בכל מובן אפשרי, ואמיר ידע להתחבר לזה, לבנות ולהעצים את זה.

המסירות של אמיר לחלום שלנו ליוותה ועדיין מלווה אותנו – אפילו שאנחנו כבר גרים כאן תקופה. תכל'ס, אי אפשר ממש לתאר במילים. צריך להיכנס ולהרגיש.

אתם מוזמנים! 

עדי ואבי בנטוב-לן  – כרכור

ראשית כל, רצינו לומר לך את מה שאמרנו כבר פעמים רבות לאורך התהליך –

הבית יפהפה, עשוי בטוב טעם ובדיוק רב, משתלב בצורה הרמונית עם הסביבה, משלים את עצמו באלמנטים השונים שבו, והכי חשוב מתאים לחזון שלנו, לאינטואיציה שלנו, לאופי שלנו.

אלפי תודות על המסירות, הזמינות, הסבלנות אין קץ (גם כשהתקשרנו שוב בקשר לקרמיקה) על שהלכת איתנו צעד צעד בביטחון של הורה שאוחז בידו של בנו הקטן ומוביל אותו בדרך לא ידועה ואפילו מאיימת. על שעשית לפנים משורת הדין עבורנו.

כל יום בבית שלנו אנחנו מקבלים תזכורות מכל פינה למקצועיות ולא פחות לאנושיות הרבה שלך.

תודה על הכל,
גיל ורננה זאבי

ראשית כל, רצינו לומר לך את מה שאמרנו כבר פעמים רבות לאורך התהליך!

אמיר עזר לנו להפוך בית ישן שקנינו, לבית הראשון שהוא שלנו. בחברות ובנעימות עזר לנו ליצוק לחומר את מה שחלמנו. הנחה, אך גם נתן חופש. היום, ומזה זמן רב אנחנו מרגישים בבית. הוא מלא אור והחוץ מציץ כל הזמן פנימה, וכל מי שמגיע לראשונה, עוצר, מתבונן, וחייב לומר שהבית נעים ביתי וחם ובעל ייחוד עם הפשטות שבו

אורית וגיא – ציפורי

רצינו להגיד לך תודה רבה על שיתוף פעולה פורה ומוצלח של שיפוץ ושדרוג הבית שלנו.

פגשנו אותך חנוקים. חיים בבית, 6 אנשים בתחושה שאין לנו מרחב .

הרעיון היה להשמיש את הגג ולייצר מרחב נפרד לנו ולילדים.

יצאנו לתהליך תכנון ובכל פעם שסיימנו והתחלנו מחדש ליווית אותנו בסבלנות עם אורח רוח והמון יצירתיות ואכפתיות.

אנחנו חיים כבר חודשיים בבית המשופץ יש לנו יחידת הורים מקסימה ולילדים יש סוף סוף חדר משלהם. אנחנו מרגישים ממש ברי מזל. הבית שלנו משמח אותנו וכל אחד מצא לו את הפינה שלו ויש הרבה תחושת מרחב בבית.

אז תודה לך מעומק הלב היה תענוג לעבוד איתך!

אילה וחן

העבודה על תכנון הבית עם אמיר הייתה מקצועית ונעימה. אמיר שאל את השאלות הנכונות לכל אורך תהליך התכנון והציע פתרונות מדויקים ואסתטיים  שמוכיחים את עצמם עד היום.

אנחנו ממליצים בחום לכל מי שמחפש אדריכל יצירתי, אחראי ואנושי לעבוד איתו

תמי ועודד, כליל

אמיר היקר,

התחלנו תהליך של חשיבה על הרחבת בבית לפני אולי 8 שנים. במהלכן התייעצנו עם כמה וכמה אדריכלים שכולם אמרו, שבנתונים האלו עדיף לכם לחפש משהו אחר / לבנות בית חדש / לשפץ קצת וזהו… כל מיני רעיונות , שלא התקרבו למה שרצינו או למה שתכננו להשקיע.

עד שאביב ואתה הגעתם אלינו. וזה היה שונה.

נפתחו אופציות, העלתם כמה חלופות אנחנו הערנו / שיננו , אמרנו מה חשוב לנו… ואתם – איתנו!

בסוף יצאה תכנית שהיינו שלמים איתה לגמרי.

אך הגורל המתעתע החליט שהגיע הזמן שנתייחס גם אליו ואני חליתי. שנה שלמה של חוסר תפקוד ואתה בעדינות עדינות ממתין. מבין שעכשיו אי אפשר. ברגע שיכולנו ובע"ה התחלנו לחזור למסלול של הבראה נכנסנו במלוא המרץ לשלב הבנייה.

אני יכולה להוסיף ולהרעיף מילים אך את התודה שבליבנו לא אוכל לתאר.

הבית מקסים. מתוכנן ומבוצע בצורה מתוקתקת. ים של אור ושמחה יש בבית שלנו.

עמדנו בתקציב שהגדרנו  וגם בלו"ז שתוכנן . זה ממש חשוב ודיי נדיר.

אז אמיר, מיקי ואני מלאי אהבה והערכה אליך. כמו שאמרתי, מילים כאן לא ממש מספיקות…תמיד מוזמן לביקור!

שנה טובה מתוקה ונפלאה לך!

ריקי ומיקי וולף- נאות מרדכי

תהליך התכנון התפרש על פני כמה חודשים בעיקר עקב מידת הבשלות שלנו, והקושי שלנו להכריע. גם נהננו מהתהליך ואני מניח שלא רצינו שהוא יגמר כל כך מהר. על אף שדי מהר הרגשנו שאמיר הגיע לתוכנית שענתה על הצרכים שלנו, רצינו לבדוק אפשרויות אחרות, ולדייק את הפרטים בתוכנית. אמיר היה קשוב וסבלני.הוא הכין במהלך התכנון כמה וכמה הדמיות תלת מימד לתוכניות השונות דבר שעזר מאוד לקבל תמונה מוחשית של התוכנית.

התכנון התבצע תוך התיחסות לשטח ולסובב אותו. לנוף, לכיוון האוויר, למהלך השמש ולאקלים. חשוב לנו שהבית יתאים לשטח, לסביבה ולאקלים. הרגשנו שלאמיר ידע נרחב ותפיסה דומה לשלנו בהיבטים הללו של התכנון. מצאנו שפה משותפת מבחינה אסטתית. כשהיו ביננו חוסר הסכמות הרגשנו שאמיר מקשיב לנו ולעיתים משתכנע. אם התעקשנו על דבר מה הוא תמיד הלך איתנו, אם כי לרוב גם הביא משהו מעצמו. מורגש שהוא מודע לכך שהבית צריך להתאים לאנשים שמתכוונים לגור בו.

קשה לתכנן בית עם ילדים קטנים. מהבחינה הזאת העובדה שאנחנו גרים מספר דקות נסיעה זה מזה עזרה. אך גם עזר שאמיר התאים את עצמו למגבלות שלנו ומצא את הזמן להיפגש איתנו על פי הצורך. במשך כמה חודשים נפגשנו באופן סדיר ותדיר, אני מניח שפעם בשבוע או שבועיים כשהיה צריך.

מצאתי שאמיר בעל מקצוע מוכשר, עם תשוקה לענין וקשוב. לא מתנשא ופתוח, אך מביא איתו תפיסה תכנונית וידע רב.

ממליץ בחום ובהערכה

אמיר שרפמן, כליל

אמיר,

תודה רבה ומקרב לב על המסירות והנתינה.
בלעדיך, דבר מכל זה לא היה מתגשם.
שנה טובה, מתוקה ומלאת אור מכל ילדי הפעוטון.

שיפוץ פעוטון, כליל

מאד שמחנו כשאמיר הסכים לבנות לנו את ביקתת העץ הקסומה בחצר.

הבקתה משתלבת ומתמזגת באופן מושלם עם השטח והטבע סביבה.התחושה בפנים חמה,נעימה ועוטפת,והכל נבנה ביד אומן ובמחשבה אומנותית,טיבעית,מקסימה,ויפה. נגיעות של סגנונות ופרטים שונים שיצרו יחד שלם הגדול מסכום חלקיו.

ידענו שנפלה בחלקנו זכות גדולה שהתאפשר לאמיר לבנות אותה,ואנו ממשיכות לומר תודה רבה עד היום.

אפרת וסנדרה,
בקתת אירוח בחיפה